Верифікований профіль
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
47
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1965
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (15)

  • 70 000 €
    946 €/м²

    Небесної Сотні вул. (Івана Стасюка), 23

    3 кімнати
    74 / 50 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продаж 3х кімн чешка 5/5 Чернівці Вул.Небесної Сотні 74м2 Кімнати роздільні, холл, три балкони, кутова Сонячна сторона Євроремонт Ціна 70000 Євро Нотар оформл 50/50 [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 120 000 €
    1 071 €/м²

    Комарівська вул., 6

    3 кімнати
    112 / 60 / 15 м²
    поверх 1 з 5
    2014 рік побудови
    сьогодні
    ПРОДАЖ 3Х КІМН КВАРТИРА Площа 112М2 ЧЕРНІВЦІ БЛИЖНЯ РОЩА ЗДАНО В ЕКСПЛ Створено ОСББ Гараж 20м2 в цоколі будинку Стан забудовника Тепла підлога Інд.опалення .Всі комунікації Два балкони. До Театру 2хв на авто Поруч зупинки 29 та 6 автоб На Території ЖК --торговий центр З підземною парковкою Ціна 120000 ЄВРО нотар оформл 50/50 Посуги ріелтора 2% від Покупця [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 102 000 €
    1 109 €/м²

    Університетська вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    3 кімнати
    92 / 60 / 12 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    Продаж 3х кімн квартира 3/5 Чернівці В.Університетська два балони : З кухні -у двір , з кімнати - на в.Конституційна(28 Червня) Опалення газ.пічеи на воду- електр.бойлер Цвна 106000 євро Є податок(50/50) Без комісії для Покупця [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 95 000 $
    1 267 $/м²

    Кишинівська вул., 3-Д

    БЕЗ КОМІСІЇ Фастівська
    2 кімнати
    75 / 35 / 15 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    Продаж 2х кімн кварт 1/3 Чернівці в.Кишинівська 75м2 Інд.опал 2з конт котел М/п вікна Меблі Просторий звтишний двір. Поруч зупинки гррм транспорту Зелений ринок, магащини Ціна 95000 дол Є податок [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 118 000 $
    1 573 $/м²

    Героя України Олександра Щербанюка вул. (Василя Чапаєва), (Будинок 5)

    2 кімнати
    75 / 38 / 20 м²
    поверх 2 з 10
    сьогодні
    Продаж 2 х кімн квартира 2/10 Чернівці в.Щербанюка 75м2 Кухня,20м2 Стан забудовника, встановлено якісний підігрів підлоги Мп вікна Престижний район , все поруч Ціна 118000 дол Без торгу Нотар оформлення за Покупцем Податку немає [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 360 000 $
    1 978 $/м²

    Рівненська вул., 12-Б

    4 кімнати
    182 / 90 / 25 м²
    поверх 9 з 10
    сьогодні
    Продаж ПЕНТХАУЗ ЧЕРНІВЦІ який не потребує реклами 182м2 три рівні "Перспектива"Рівненська 12Б Простра тераса. Чудовий краєвид. окремо оформлення (ріелторські 2%ПОКУПЦЯ+нотар 50/50) ціна ринкова відповідно ремонту і розташуванню 360 000 дол [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 119 000 $
    1 337 $/м²

    Руська вул., 237

    3 кімнати
    89 / 50 / 12 м²
    поверх 2 з 9
    сьогодні
    Продаж 3 кімн. квартира з ремонтом в НОВОБУДОВІ 📍вул Руська 237, район меблів Майя • поверх 2/10 | площа 89,5м² • квартира з ремонтом • встановлено газовий котел • гарне планування: три окремі кімнати та велика кухня • два закриті балкони та один відкритий. • затишний житловий комплекс, надійний забудовник ПМК 76, введення в експлуатацію 2026р. • будинок збудований, підїзди готові, ліфт працює. • розвинена інфраструктура: поруч школа, садочок, McDonald's, зупинка громадського транспорту, магазини, кавярні. Ціна 119000$ окремо оформлення [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 105 000 $
    1 250 $/м²

    Канівська вул., 30-В

    3 кімнати
    84 / 50 / 12 м²
    поверх 4 з 8
    2015 рік побудови
    сьогодні
    ЧЕРНІВЦІ ПРОДАЖ Простора 3-кімнатна квартира, перепланована у комфортну 2-кімнатну з кухнею-студією на вул. Канівська, Загальна площа: 89 м² Поверх: 4 / 8 Переваги квартири: • Продумане перепланування — замість стандартних трьох кімнат створено простору кухню-студію та затишну спальню • Будинок уже заселений, ОСББ • Виконано чорнові роботи: розведена тепла підлога, залита якісна стяжка • Стіни підготовлені під оздоблення — зроблена фінішна шпаклівка • Три балкони — чудовий бонус для зон відпочинку чи зберігання речей Ціна: 105 000 $ Окремо оформлення(ріелт Покупця 2% та нотар посл 50/50) [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 125 000 $
    1 471 $/м²

    Володимира Великого вул., 91

    2 кімнати
    85 / 42 / 15 м²
    поверх 8 з 10
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2х кімн новобуд 8/10 85м2 ЧЕРНІВЦІ вул.В.Великого Ціна 125000 дол Окремо оформл [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 130 000 $
    1 970 $/м²

    Олександра Доброго вул., 9

    2 кімнати
    66 / 35 / 12 м²
    поверх 2 з 3
    сьогодні
    ЧЕРНІВЦІ Продається 2х квартира з окремими кімнатами, Поверх 2/3, з євроремонтом у центрі міста. Простора квартира загальною площею 66 м², розташована на вулиці Доброго. Виконаний якісний євроремонт, квартира без меблів, що дозволяє облаштувати інтер’єр на власний смак. У квартирі встановлена італійська сантехніка, використані якісні матеріали оздоблення. Помешкання світле, газове опалення котел, кондиціонер, комфортне та готове до проживання. Вигідна локація — поруч пішохідна вулиця Кобилянської, магазини, кафе, транспорт та вся необхідна інфраструктура центру міста. Ціна 130000$ Окремо оформлення Ріелторські 2% Покупця Нотар 50/50 [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 87 000 $
    1 012 $/м²

    Південно-Кільцева вул., 3

    3 кімнати
    86 / 40 / 8 м²
    поверх 2 з 5
    сьогодні
    Продається 3 кімнатна чешка. Вул. Південна-Кільцева 3, 86 кв.м, найкраще планування. Поверх 2/5 . Косметичний ремонт. Ціна 87.000$. Ріелторські Покупця 2% [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 125 000 $
    1 316 $/м²

    Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150

    3 кімнати
    95 / 60 / 15 м²
    поверх 5 з 11
    сьогодні
    ПРОДАЖ 3 к.кв. 95 м². Г. Майдану(150) 5 пов./10 Вікна м/п на 2 сторони. Стан від забудовника. Котел. Електрика. Броньовані двері. Двір. Парковка. Краєвид!!! Все поряд! Влітку мржеа зазодити робити ремонти. Здача - кінець цього року. 125000$ Переуступка. Здача - 2026р.
    Рієлтор
  • 90 000 $
    1 059 $/м²

    Сучавська вул., 8

    3 кімнати
    85 / 60 / 12 м²
    поверх 3 з 3
    вчора
    Продам 3х кімн кварт 3/3 м.Чернівці, в.Сучавська Площа 85м2 Під ремонт Газ.пічки, газ.колонка. Балкон Кімнати суміжно -окремі Ціна 90000 дол Інформ за тел.[телефон приховано]
    Рієлтор
  • 90 000 $
    1 286 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 59

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    2 кімнати
    70 / 48 / 10 м²
    поверх 4 з 4
    3 тиж. тому
    Продаж 2х кімн квартир 4/4 72м2 Чернівці Центр Газ.пічеи, бойлер Просторий коридор, холл Кімнати окремі Два балкони Квартира у дворі , затишно Ціна 90000 дол Окремо оформлення [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 105 000 $
    491 $/м²

    Авангардна вул., 45

    БЕЗ КОМІСІЇ Руська
    4 кімнати
    214 / 80 / 12 м²
    поверх 2 з 2
    3 тиж. тому
    Продам 4 кімн квартиру в 2х рівнях, М.Чернівці, вул.Авангардна, 45 Район "Кришталеве озеро" Квартира розташована в окремій будівлі,загальною площею 214м2, кухня 22м2, підвал 52м2. Здано в експлуатацію. Є податок. Можливість добудови ще 2х поверхів, фундамент дозволяє. Можливість переведення в комерційний статус(під офіс, готель, виробництво, стоматолгія, медичний центр і т.дд.) Можливість реконструкції під декілька квартир. Облаштування власного дворика, добудови гаража. Земельна ділянка 0, 02 га (в оренді, можливість приватизації) Ціна 105000$ Тел.[телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?