Верифікований профіль
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
47
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2479
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (12)

  • 220 000 $
    1 517 $/м²

    Коцюбинського Михайла

    145 / 70 / 20 м²
    3 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    ПРОДАЖ ТАУНХАУСУ Початок Дослідної станції — перехрестя вул. Довженка – Коцюбинського Проєкт “КУБІК” ⸻ Сучасний триповерховий таунхаус із продуманим плануванням — ідеальний варіант для молодої сім’ї. Загальна площа — 142 м², земельна ділянка 1,5 сотки (приватна власність). Середня секція (не кутова) — оптимальне розташування: тепло, тихо, комфортно. ⸻ Основне: • Нові меблі та техніка • Євроремонт 100% готовності — ніхто не проживав • 3 рівні / 4 кімнати • 3 санвузли • Тераса, балкон і власний внутрішній дворик • Підігрів підлоги на всіх рівнях • Покрівля — металочерепиця, утеплення 30 см мінеральною ватою • Стіни між секціями 38 см — повна шумоізоляція ⸻ Комунікації: • Офіційно...
    Рієлтор
  • 45 000 $
    300 $/м²

    Вашківська вул.

    150 / 80 / 15 м²
    1 поверх
    5 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продам будинок 9*8,5м м.Чернівці, Роща, вул Вашківська Два рівні -перший поверх і високий мансардовий поверх Балкон. .Якісні 2х пакетні 5ти камерні м/п вікна, будинок накритий металочерепиця. Облаштована вигрібна яма. Світло на ділянці, є також деревяний будиночок. Затишний район, поруч житлові будинки. Ділянка 0,055 га .Приватизована, кадастровий номер. Ціна 45000 Дол. Торг присутній Є податок Нотаріальне офомл 50/50 Ріелторські 3%! ПОКУПЦЯ т.[телефон приховано]
    Рієлтор
  • 65 000 $
    855 $/м²

    Виноградна вул., 18

    БЕЗ КОМІСІЇ Садгора
    76 / 40 / 12 м²
    2 поверхи
    10 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продаж 2х пов будинок(коробка накрита) Чернівці Садгора вул.Виноградна 76м2 1й поверх -простора кухня-студія,ванна кімната,коридор 2й поверх-три окремих кімнати, ванна кімната Гараж Світло заведено до будинку Ділянка 0.10 га Ціна 65000 дол [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 185 000 $
    920 $/м²

    6-та Приміська вул.

    201 / 80 / 20 м²
    3 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продаж Таунхауз 201 м2 Чагор, вул.Приміська Три поверхи Три спальні +кухня-студія Гараж ,автоматичні ворота , ремонт, плитка на підлозі Пігрів підлоги коридор Балкони Дворик перед будинком Підвал -дві кімнати Меблі техніка залишаються Ціна 185000дол Т.[телефон приховано]
    Рієлтор
  • 285 000 $
    781 $/м²

    Челябинська

    365 / 100 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продаж Дуплекс ЧЕРНІВЦІ в.Челябінська 365м2 Три рівні Гараж, цокольний поверх Перший рівень-холл-стулія,кухня,столова, дві тераси Другий-холл, два санвузли, 4ри окремі кімнати Два балкони Будинок утеплений, накритий Вде під ремонт Ціна 285000дол [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 185 000 $
    920 $/м²

    6-та Приміська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    201 / 100 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2008 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 4 кімн таунхауз 201м2 Чагор Чернівці в.Приміські Ремонт меблі техніка Гараж два підвали з ремонтом Всі міські,комунікації Ціна 185000 дол [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 140 000 $
    1 429 $/м²

    Українська

    98 / 37 / 36 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    сьогодні
    Продається таунхаус. С Чагор ( р-н заводу «Кварц» м . Чернівці). Престижна локація, висока якість життя, місце, без проїзного трафіку, вул покрита бруківкою ( у вечірню годину висвітлюється) Площа 97.8 мкв/ 2 поверха/2 санвузла 1 поверх- кухня вітальня, душова санвузол 2 поверх- 3 кімнати , санвузол ванна Приватна зона для відпочинку. Тераса більше 30м. мангальна зона/піч. Три паркомісця ( 1 паркомісце під навісом). Брама на пульту Для будівництва використані матеріали високої якості Вікна 5 камер “REHAU” Металочерепиця німецького виробництва , автомати « Hager” Тепла підлога по всьому будинку. (утеплений пінопластом 100мм) Опалення електричне. 16 квт заведено в будинок. Котел- 12 кв...
    Рієлтор
  • 70 000 $
    271 $/м²

    Підлісна

    258 / 100 / 20 м²
    2 поверхи
    18 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продам будинок м.Чернівці, в.Підлісна ,садгора. Корбка, накрита. Площа загальна 258м2 земельна ділянка 0,18 га статус ділянки -садівництво Ціна 70000$ Тел [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 150 000 $
    600 $/м²

    Головна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    250 / 80 / 20 м²
    2 поверхи
    13 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продам 2х пов будинок +цокольний поверх Сторожинецький район,с.Заволока Світло Три рівні, бетонне перекриття. Прекрасний краєвид на місто Чернівці Промтора тераса, гараж. Гараж високий в цоколі, автоматичні ролети Ділянка 0,13 га, акт на землю. Поруч живуть сусіди Від кінцевої авт 19 м.Чернівці,Роща -15хв пішки Будинок на етапі введення в експлуатацію. Доккменти в наявності. Ціна 150000 дол БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 325 000 $
    570 $/м²

    2й провулок Стрийський, 24

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    570 / 251 / 15 м²
    3 поверхи
    10 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    ПРОДАЖ Будинок 570м2 3х поверховий з цокольним приміщенням Чернівці,Роща 2-й пров.Стрийський Житлова 240м2 12 кімнат Дві кухні По факту чотири 3 кімн квартири ,підїздне планування входів у квартири. Можливість в подальшому Покупуцеві продавати як окремі квартири. Два входи, два гаражі, два підвали і відповідні підсобні приміщення. Газ підключений, лічильник. Вода криниця,обладнано відповідний ввод води. Світло 380В Ділянка 0,10 га Ціна 325000 дол Торг [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 52 000 $
    867 $/м²

    Заводська вул.

    60 / 30 / 12 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продаж 2х кімн будинок +літея кухня Чернівці,Садгора Площа будинку 60м2 Міські комунікації Ділянка0,06га Ціна 52000 дол ТОРГ Окремо оформлення(ріелторські Покупця 3%+нотар послуги 50/50) [телефон приховано]
    Рієлтор
  • 99 000 $
    463 $/м²

    Авангардна вул.

    214 / 80 / 22 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    1 міс. тому
    Продам 4 кімн будинок, в 2х рівнях, вул.Авангардна.Стан накрита коробка. ,загальною площею 214м2, кухня 22м2, підвал 52м2.Здано в експлуатацію.Є податок.Район "Кришталеве озеро". Зручно для готелю, офісу, медичного центру, кавярні. Ціна 99999$ Тел.[телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: